Восьмеро спортсменів з Дніпропетровщини їдуть на чемпіонат Європи з легкої атлетики

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Восьмеро спортсменів з Дніпропетровщини їдуть на чемпіонат Європи з легкої атлетики отключены

Восьмеро спортсменів з Дніпропетровщини у складі національної збірної їдуть на молодіжний Чемпіонат Європи з легкої атлетики. Змагання відбудуться найближчим часом у Швеції. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту Дніпропетровської ОДА.

Виконавчий комітет Федерації легкої атлетики України затвердив склад збірної України, яка візьме участь у молодіжному яемпіонаті Європи з легкої атлетики. До складу української делегації увійшли 57 спортсменів. У цьому числі – й восьмеро спортсменів з Дніпропетровщини.
На естафеті 4х400 метри честь країни захищатимуть Дарія Ставнича та Станіслав Коваленко. Стометрівку з бар’єрами долатиме Анастасія Осокіна. Стрибатиме із жердиною Юлія Максименко, а в довжину – Євгенія Горбатюк. У секторі потрійного стрибка будуть боротися за медалі Діана Довгопол та Олександр Попко. Метнути диск якомога далі намагатиметься Руслан Валітов.
Чемпіонат Європи з легкої атлетики відбудеться протягом 11-14 липня в місті Євле.

Поделиться: