Військовослужбовців області запрошують взяти участь у марафоні в США

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи Військовослужбовців області запрошують взяти участь у марафоні в США отключены

Військових Дніпропетровщини запрошують взяти участь у 45-му марафоні Морської піхоти США. Він стартує 25 жовтня 2020-го. Взяти участь у проєкті можуть ветерани та діючі військовослужбовці усіх силових структур України, а також учасники добровольчих батальйонів. 

– Марафон Морської піхоти США – це не спортивні змагання на результат. Передусім, це засіб психологічної та фізичної реабілітації військових, які брали участь у бойових діях та отримали поранення. А ще, гарна можливість поспілкуватися з побратимами з різних країн. Запрошуємо ветеранів АТО Дніпропетровщини долучитися до проєкту, – сказала начальниця обласного управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.

Щоб взяти участь у відборі, потрібно до 15 квітня 2020-го заповнити реєстраційну форму. Кандидати повинні мати посвідчення УБД, медичну довідку про наявність поранення або хвороби, пов’язаних із участю в бойових діях. А ще, володіти англійською на рівні А1-В2. Із тими, хто пройде попередній відбір, проведуть індивідуальні співбесіди. Перевагу надаватимуть важкопораненим військовослужбовцям та ветеранам, які мають критичну потребу в психологічній та соціальній реабілітації.

Проєкт реалізують за підтримки Уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій, благодійного фонду «Ветеранська Десятка» та американського ветеранського фонду Allied Forces Foundation. Більше інформації – на сайті: https://armyinform.com.ua/2020/02/veteranska-desyatka-anonsuye-novyj-sezon/?fbclid=IwAR3tBax4RRCuBhMsexsYOGZ2WPL15GStUh_ZGopyPitgTr1-kAvXWjDqz6k.

Поделиться: