Відсьогодні абітурієнти області можуть зареєструватися на пробне ЗНО-2021

  05.01.2021 15:59   -
Новини

Стартувала реєстрація на пробне ЗНО для вступників 2021 року. Вона триватиме два тижні – до 19 січня. Таке тестування – «репетиція» перед справжніми іспитами.

Результати не впливатимуть на середній бал атестату і вступ абітурієнта до вишу, повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

-Всеукраїнське пробне тестування проводиться щороку незадовго до основної сесії ЗНО. Абітурієнти регіону мають гарну нагоду оцінити рівень своїх навчальних досягнень, налаштуватися психологічно, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, створенні «Особистих кабінетів» на сайті. А ще навчитися ефективно розподіляти час на виконання завдань, – розповіли у департаменті.      Через карантинні обмеження кожен учасник зможе пройти пробне ЗНО лише з одного предмету. Обирати можна будь-яку із визначених дисциплін: українська мова, українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови.

Реєстрація на тестування триватиме до 19 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. До 25 березня в «Особистому кабінеті» вступника розмістять інформацію про місце та час пробного іспиту. Дата вже відома – 10 квітня.

Із собою на тестування потрібно буде взяти паспорт або свідоцтво про народження та запрошення для участі у пробному ЗНО-2021.

Перевірити рівень знань можна буде і в інший спосіб. Абітурієнти зможуть завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів та пройти іспит вдома. Після цього ввести відповіді до спеціального сервісу і отримати результати. Оцінки дистанційного та очного пробного ЗНО оприлюднять 16 квітня.

Правильні відповіді до завдань опублікують 12 квітня.

Поділитись: