Від підтоплень у будинках врятували 1,5 тисячі криворіжців

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи Від підтоплень у будинках врятували 1,5 тисячі криворіжців отключены

У Кривому Розі розчистили балку Кандибіна. Цим врятували від підтоплень півтори тисячі місцевих мешканців, – повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Балка Кандибіна – це колишня шахта, яку затопило водою. Дамба поступово замулювалась, перетворюючись на смердюче болото.
– Згодом тут взагалі утворилося стихійне сміттєзвалище. Через це страждали мешканці навколишніх будинків. Кого не підтоплювало – потерпали від постійного смороду та комарів, – зазначив заступник голови Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Андрій Кириленко.
Така ситуація тривала десятки років, доки за справу не взялася обласна влада. Роботи стартували у 2017-му. Будівельники працювали на 5 ділянках. Загалом розчистили півтора кілометра балки. Цим позбавили від підтоплень у будинках півтори тисячі криворожан. На часі – облаштування рекреаційної зони.
-Мешкаю поруч із балкою, раніше тут страшно було ходити. Багнюка, сміття. Тепер – чисто, світло. Сподіваюся, що це стане таким місцем, де можна гуляти, відпочивати – і маленьким, і нам, пенсіонерам, – зазначила криворожанка Лідія Коваленко.

Поделиться: