В Томаківському районі реконструюють сільську школу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи В Томаківському районі реконструюють сільську школу отключены

Незабаром маленьким мешканцям села Виводове Томаківського району заздритимуть діти обласного центру. Після реконструкції сільська школа набуде сучасного вигляду та змісту, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Виводівську школу побудували понад 30 років тому. З тих пір приміщення не оновлювали. Покрівля і вікна давно зносилися – дуло з усіх щілин. Стали непридатними і система опалення, і каналізація. Не рятувала ситуацію навіть альтернативна котельня, яка давала тепло у достатній кількості – через протяги дітям доводилося сидіти на уроках у верхньому одязі.
Літом 2018-го обласна влада взялася за реконструкцію закладу. Ремонтники відразу замінили покрівлю – тепер вона якісна і тепла. Двоповерхова будівля школи – вже із новими вікнами та вхідними дверима. Всередині – сучасна система опалення.
– Після капремонту школа стане справжньою прикрасою села. Зміни вже неможливо не помітити! Бачили, як ремонтники вміло та ретельно облаштовували дах. Душа радіє, – сказала директор школи Наталія Куліш. – Дуже вдячні обласній владі, яка дбає про те, щоб сільські школи відповідали сучасним стандартам.
Нині підрядники термомодернізують фасад. Його утеплюють сучасними матеріалами. Згодом додадуть будівлі яскравих кольорів. Наступного року реконструюють приміщення всередині. Замінять всі комунікації. Діти навчатимуться в сучасних класах.
Після капремонту школу перетворять на навчально-виховний комплекс. На першому поверсі облаштують приміщення для 2 груп дошкільнят.
Осучаснять і шкільний стадіон. Він буде зі штучним покриттям. Там облаштують волейбольний, баскетбольний, футбольний майданчики. А ще – ігровий, для малечі.
Приведуть до ладу і територію. Її облаштують тротуарною плиткою.

Поделиться: