В області вже виписали майже півтора мільйона рецептів на «доступні ліки»

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи В області вже виписали майже півтора мільйона рецептів на «доступні ліки» отключены

Все більше мешканців Дніпропетровщини отримують медикаменти безкоштовно або з невеличкою доплатою. Зі старту урядової програми «Доступні ліки» медики виписали вже майже 1,5 млн рецептів, – про це повідомили в департаменті охорони здоров’я ДніпроОДА. – Медпрепарати за програмою «Доступні ліки» отримують пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, цукровим діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою. Лікарі вже виписали більше півтора мільйона таких рецептів, – зазначили в департаменті.
Нині безкоштовно або з невеличкою доплатою можна отримати 199 препаратів. Для цього слід взяти рецепт у сімейного лікаря і звернутися з ним до однієї з аптек, що долучилися до програми.
Витрати на доступні ліки аптекам компенсує держава – двічі на місяць. Для цього на область із держбюджету виділено майже 58,5 мільйонів гривень.
– Наступного року скористатися програмою зможуть ще більше мешканців Дніпропетровщини. До неї включать також препарати від інших хвороб – виразки шлунку, депресії та анемії під час вагітності, – додали в департаменті.
Ознайомитися з переліком аптек, задіяних у програмі «Доступні ліки», можна на сайті або в будь-якій амбулаторії. Цілодобово працює й “гаряча лінія” 0 800 50 72 50.

Поделиться: