В області виписали 350 тисяч електронних рецептів на «доступні ліки»

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи В області виписали 350 тисяч електронних рецептів на «доступні ліки» отключены

Лікарі Дніпропетровщини вже виписали понад 350 тисяч електронних рецептів за програмою «Доступні ліки». За скількома з них пацієнти вже отримали медикаменти, – повідомили в департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації.

– Дніпропетровщина – серед лідерів впровадження електронного рецепту. Понад 600 аптечних пунктів області видають ліки за новими правилами. Медики «первинки» виписали понад 350 тисяч е-рецептів. За 272 тисячами із них пацієнти отримали ліки, – розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Квітницька.
Е-рецепт видає сімейний лікар, педіатр чи терапевт. Медик виписує його в електронній медичній системі, а пацієнт отримує на телефон смс-повідомлення. У ньому – шістнадцятизначний номер рецепта та чотиризначний код підтвердження.
Ліки відпускають в будь-якій аптеці країни, що приєдналась до програми реімбурсації. Там потрібно назвати номер із смс та код.
Нагадаємо, програма «Доступні ліки» працює із 2017 року. У ній – 258 назв препаратів для людей із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та цукровим діабетом другого типу.

Поделиться: