В області стартує новий сезон конкурсу дитячих талантів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи В області стартує новий сезон конкурсу дитячих талантів отключены

На Дніпропетровщині стартує другий сезон творчого фесту «Z_ефір». Перший кастинг – вже 5 лютого у Покрові. «Зірковий» марафон містами та селищами області триватиме до кінця травня 2019-го. На участь у дитячому конкурсі вже подали понад півтисячі заявок.

– У 2018-му конкурс «Z_ефір» відбувся вперше. У різних жанрах змагалися понад 20 тисяч дітей з усієї області. Цьогоріч очікуємо на фестивалі ще більше яскравих зірочок, – зазначили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.
Взяти участь у зірковому конкурсі можуть мешканці Дніпропетровщини віком від 5 до 16 років. Змагатимуться у декількох номінаціях – вокал, театральне мистецтво, хореографія, інструментальний та оригінальний жанри. Виступатимуть і солісти, і гурти.
– Це можуть бути і класичні номери, і народні. Від старовинної музики – до джазу. Різноманітні шоу, мюзикли, циркові виступи та пісочна анімація, – сказала радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. – У «Z_ефірі»-2019 можуть взяти участь не лише професійні колективи, а й, приміром, учасники шкільних гуртків. Тож цьогоріч очікуємо на конкурсі ще більше талантів із Z-покоління.
Представлені на конкурсі номери оцінюватиме компетентне журі. Враховуватимуть музичність, чистоту виконання, складність, виконавську майстерність.
Кастинги першого відбіркового туру триватимуть у 14 містах та селищах області до 27 березня. Переможці візьмуть участь у півфіналі. Він пройде у шести населених пунктах з 4 до 30 квітня.
– Аби наш конкурс був доступний для дітлахів із найвіддаленіших сіл, кастинги проводитимемо не лише в містах, а і в селищах. Вперше вони пройдуть у Слобожанському, Криничках, Межовій, Софіївці, – додала Ольга Горб.
Фінал конкурсу пройде в обласному центрі, в будівлі Дніпропетровської ОДА. Переможці у різних жанрах презентують власні виступи на гала-концерті 31 травня.
Прийом заявок – до 1 лютого. Це можна зробити онлайн (https://docs.google.com/forms/d/1TcbsDSLxXIzc3JV5Ko08TC65XSoTx8p39Ia2gVOX15c/viewform?ts=5c18c18c&edit_requested=true). Як варіант – заповнити паперову версію та подати до департаменту освіти і науки ДніпроОДА.

Поделиться: