В області програмою «ЛікиВдома» вже скористалися 2,5 тисячі людей

3 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи В області програмою «ЛікиВдома» вже скористалися 2,5 тисячі людей отключены

Два тижні тому на Дніпропетровщині стартував проєкт «ЛікиВдома». Завдяки зручному сервісу Liki24.com мешканці області можуть отримувати препарати за оптимальною ціною і з безкоштовною доставкою.

Пілотними учасниками стали відразу п’ять районів: Дніпровський, Криничанський, Новомосковський, Павлоградський, Криворізький. Зі старту проєкту там вже здійснили 2,5 тисячі успішних доставок. Згодом проєкт планують пошири на всю область.

Замовити доставку ліків на сайті Liki24.com можуть і мешканці інших куточків області. Вона буде безкоштовною весь період карантину. Однак жителям обласного центру доведеться сплатити 35 гривень за доставку.

Аби замовити доставку, необхідно сформувати на сайті замовлення та у способах доставки обрати «Доставка Укрпоштою».

Сайт знайде потрібні ліки за оптимальною ціною – з-поміж 55 тисяч аптечних товарів із 5,6 тисяч точок з усієї України. Вона буде на 20% нижчою за середню аптечну.

Посилки з замовленням можна отримувати у відділеннях Укрпошти. Як варіант – замовити адресну доставку до дверей. У містах є можливість самостійно забирати замовлені ліки у зручній аптеці, за умови попереднього бронювання.

На сайті Liki24.com доступні лише медикаменти, які не потребують спеціального температурного режиму зберігання. А також ті, що не входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, не є сильнодіючими або отруйними лікарськими засобами.

Замовити медикаменти за програмою «ЛікиВдома» можна і телефоном: (068) 296 14 52.

Поделиться: