В області починається операція «МАК – 2020»

4 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи В області починається операція «МАК – 2020» отключены

З 1 червня в Дніпропетровській області розпочнеться практичний етап оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «МАК». Він триватиме до 24 вересня.

– Поліцейські вживатимуть заходи для виявлення та знищення незаконних посівів конопель та маку, притягнення до кримінальної та адміністративної відповідальності всіх причетних до вирощування нарковмісних рослин – розповів начальник відділу управління протидії наркозлочинності ГУНП в Дніпропетровській області Владислав Мозговий.

Владислав Мозговий звернувся до землевласників із нагадуванням про необхідність знищувати посіви нарковмісних рослин на їх земельних ділянках, навіть якщо це дикорослі рослини. Поліція реагуватиме на всі повідомлення людей про вирощування конопель і маку та вживатиме всіх необхідних заходів для знищення наркопосівів. Також для виявлення незаконних посів буде залучатися підрозділ аеропідтримки.

Відповідальність за це кримінальне правопорушення прописана у ст. 310 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до 7 років позбавлення волі. За результатами минулого року 79 особам було повідомлено про підозру за цією статтею. До адміністративної відповідальності притягнуто 51 особу. У 2019 році було виявлено та знищено понад 21 тисячу рослин конопель та майже 2 тисячі рослин снодійного маку.

Поделиться: