В області побудували ще одну сучасну котельню на біопаливі

  18.01.2019 21:10   -
Новини

На території Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні побудували сучасну автономну котельню – екологічну та економну. Вона – для двох обласних медзакладів та житлового будинку. Працює на пелетах. Котельню звели коштом інвесторів.

Нова котельня опалюватиме, зокрема, Дніпропетровську психіатричну лікарню. Вона – одна з найбільших в Україні.
– Лікарня складається з понад 40 окремих будівель. Ми були дуже задоволені, коли звели нову котельню. Вона повністю автоматизована, нею простіше управляти. В усіх відділеннях стало тепліше та комфортніше, – сказав виконуючий обов’язки головного лікаря Дніпропетровської клінічної психіатричної лікарні Юрій Завалко.
Нова котельня – екологічна та енергоефективна. Її потужність – 6 МВт. Вона генерує тепло з пелетів – таке біопаливо не забруднює навколишнє середовище. Крім того, використовувати пелети набагато вигідніше, ніж газ. Опалення буде дешевшим. Завдяки новій котельні економія на комунальних платежах сягне майже 30%.
-Нова котельня повністю автоматизована, і ручна праця людини тут – мінімальна. Робота оператора полягає у візуальному контролі та спостереженні за датчиками, – розповів майстер котельної Валерій Бабіч.
Нині котельня працює у тестовому режимі. На повну потужність її запустять після перевірки та налаштування усього обладнання.