В області будують п’ять малих групових будинків для дітей-сиріт

12 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В області будують п’ять малих групових будинків для дітей-сиріт отключены

У Дніпропетровській області запроваджують нову систему виховання дітей-сиріт. На зміну інтернатам будують малі групові будиночки. Умови в них будуть наближені до домашніх.

Вже майже готові затишні оселі у Раївці, Богданівці та селищі Солоне. Розпочалося будівництво у Покрові та Кам’янському.

– Великі дитячі будинки та інтернати вже морально застаріли. Майбутнє за малими груповими будиночками. Там пануватиме справжня родина атмосфера, – зазначили у департаменті капітального будівництва ДніпроОДА. – Діти відвідуватимуть школу та гуртки, а після занять повертатимуться додому. Вони вчитимуться готувати, займатися хатніми справами.

На об’єктах у Солоному та Раївці роботи на фінішній прямій. Там залишився лише благоустрій території. У Богданівці вже утеплили фасад, завершують монтаж покрівлі та проводять ремонт всередині приміщення.

Нині розпочали будувати «з нуля» ще дві затишні оселі – у Покрові та Кам’янському.

Будинки зводять за двома типовими проєктами. Вони – одноповерхові. Матимуть 5 спалень, а ще – вітальню, кухню, обідню залу, ігрову кімнату, комору для зберігання речей і пральню. З дітьми перебуватимуть вихователі, працюватимуть соціальний педагог і психолог.

Дніпропетровщина – пілотний регіон, де впроваджують сучасну систему допомоги сиротам.

Поделиться: