В обласному геріатричному пансіонаті встановили нову систему протипожежного захисту

  17.01.2020 00:28   -
Новини

Наприкінці 2019 року у Дніпропетровському геріатричному пансіонаті завершили встановлювати нову систему протипожежного захисту. На сучасне обладнання та роботи витратили 1,9 млн грн обласних коштів.
– У геріатричному пансіонаті проживають люди похилого віку, люди з інвалідністю. Вони потребують стороннього догляду, є «лежачі» хворі. Тож пожежна безпека там має особливе значення. Натомість система пожежного захисту закладу давно застаріла та не виконувала своїх функцій, – розповіла директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кришень.
Нова система пожежної сигналізації своєчасно виявляє небезпечні фактори пожежі – зміну температури, дим, полум’я. Вона автоматично, без участі людей, подає тривожний сигнал для мешканців пансіонату. Та передає виклик на пульт спостереження, аби вогнеборці оперативно зреагували на надзвичайну ситуацію.
– Це такий собі «власний пожежний охоронець», що не спить ні вдень, ні вночі. Тепер підопічні закладу – у безпеці, – додала Олена Кришень.
У Дніпропетровському геріатричному пансіонаті проживає майже 600 людей.