В Новомосковську реконструювали центральну площу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи В Новомосковську реконструювали центральну площу отключены

Музичний фонтан, японські сакури та якісне освітлення, – після реконструкції площу Героїв у Новомосковську не впізнати. Тепер це улюблене місце відпочинку жителів та гостей міста.

Центральна площа Новомосковська – площа Героїв. Трохи більше року тому – занедбана, нині – із новою плиткою, комунікаціями та освітленням.
– Раніше тут було не затишно. А зараз дітям дуже подобається. Гуляти ходимо частенько, – сказала мешканка Новомосковська, молода мама Світлана Ніженська.
Реконструювала площу обласна влада. Роботи розпочалися 2017-го. Восени 2018-го – площа вже оновлена.
– Проект особливий і важливий для міста. Оскільки це самий центр Новомосковська, основна частина мешканців так чи інакше прогулюється площею. Ми врахували все, аби людям було зручно. Роботи виконали за сучасними стандартами, – зазначив представник підрядної організації Дмитро Назаров.
Підрядники облаштували освітлення, полив, водовідведення та відеоспостереження. Уклали тротуарну плитку. Встановили металеві і бетоні лавки та смітники.
Площу також озеленили – висадили газон, понад 1,5 тисяч кущів та близько 200 дерев. Серед них – японські сакури, ялинки, «шароподібні» платани і декоративні сливи. Родзинкою проекту став фонтан – він із музичним супроводом та підсвіткою. Є дитячі гойдалки та зона вай-фай.

– Буваємо тут щодня. Це чи не єдине місце у Новомосковську, де можна прогулятися із дитиною. Найбільше мене вразив фонтан, – сказала жителька Новомосковська Вікторія Шимейко.
Сучасні умови відпочинку створили для майже 70 тисяч мешканців Новомосковська.

Поделиться: