В Марганці запрацювала електронна система запису до лікаря

  13.06.2018 10:07   -
Новини

Амбулаторії Марганця вже працюють в електронній медичній системі Helsi. За допомогою сучасного сервісу можна записатися на прийом до лікаря у режимі онлайн. На сьогодні е-платформа вже успішно працює у Дніпрі та Покрові. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

У Марганці до медичної системи Helsi підключився Центр медико-санітарної допомоги. До нього входять п’ять амбулаторій, які повністю охоплюють 50-тисячне місто.
За допомогою сервісу можна записатися на прийом до лікаря в державній клініці у режимі онлайн. Це значно економить час і дозволяє не сидіти під кабінетами в черзі, переконані пацієнти.
-Раніше, щоб потрапити на прийом до лікаря, треба було приїздити до реєстратури за талонами. Зараз все набагато простіше. Заходиш на сайт через телефон чи комп’ютер, обираєш лікаря, дату й час прийому. Також у будь-який момент можна відмінити візит, – розказала марганчанка Юлія Чорна.
Відчули переваги й медики. Аби ефективно працювати в новій електронній системі, вони пройшли навчальний курс.
-Вивчилися сім реєстраторів і 13 лікарів. Просто наші медики прагнуть бути прогресивними, – зазначила головний лікар ЦМСД Ірина Чичика.
Наразі е-система функціонує в тестовому режимі. Проте новацію встигла оцінити вже третина мешканців Марганця. Нині новітньою електронною системою скористалися 16 тисяч марганчан.
У майбутньому на кожного зареєстрованого пацієнта планується завести електронну медичну картку, де будуть зберігатися записи про історію хвороби, курс лікування і результати аналізів. Наступний крок – електронний рецепт.
Електронна медична система Helsi – один із модулів реформи охорони здоров’я. Також через сервіс сімейні лікарі, терапевти й педіатри укладають з пацієнтами декларації.