В Чаплинській опорній школі триває капітальний ремонт

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи В Чаплинській опорній школі триває капітальний ремонт отключены

У селищі Чаплине Васильківського району – у розпалі капітальний ремонт всередині навчального закладу. Це – перша реконструкція за 23 роки.

У школі вже замінили покрівлю та вікна, облаштували санвузли, утеплили підвал та зробили фасад.  Тепер будівля приваблює погляд 16-ма яскравими кольорами.

-До ремонту школа мала вигляд звичайної сірої пострадянської будівлі. А зараз стала значно привабливішою – вона гарна, різнокольорова. Спочатку думав, що її зроблять білою чи сірою, але вийшло набагато краще, – сказав учень 9-го класу Олександр Продан.

Напередодні Нового року підрядники перейшли до внутрішніх робіт. У кабінетах на другому поверсі ремонт майже завершили – лишилось зробити останні штрихи та укласти лінолеум.

-Зараз роботи ведуться на обох поверхах будівлі. Підрядники вже завершують ремонтувати кабінети для чотирьох класів на другому поверсі, одночасно працюють у класі хореографії та спортивній залі на першому. Думаю, що вже скоро діти перейдуть до відремонтованого крила, – сказала директорка Чаплинської опорної школи Ірина Бондарчук.

У Чаплинській опорній школі навчається 340 дітей з п’яти навколишніх сіл Васильківського району.

Поделиться: