В центрі Дніпра загорівся й від отриманих опіків помер чоловік

  15.01.2020 21:55   -
Новини

Напередодні старого Нового року Дніпро сколихнула новина про жахливу подію в самому центрі міста: на Площі Героїв Майдану на чоловікові загорівся одяг й від отриманих опіків він загинув. Наразі поліція розслідує цю справу.

По факту смерті чоловіка, який виявився безхатьком, відкрито кримінальне провадження, яке вже перекваліфіковане з «нещасний випадок» на «умисне вбивство», адже правоохоронці встановили, що це був підпал. Підозрюваного вже затримано.
Крім того, поліція розшукує тих, хто зняв і виклав в Інтернет відео жахливої пригоди: за те, що очевидці не надали допомогу людині, що знаходилася у стані, небезпечному для життя, їм загрожує до 5 років позбавлення волі.
Рятувальники Дніпропетровщини також дуже стурбовані тим, що сталося, та просять людей не лишатися осторонь чужої біди. Надзвичайники нагадали громадянам алгоритм дій у разі займання одягу на людині:
☑️ зупиніть постраждалого, не давайте йому бігти, бо полум’я розгориться ще більше;
☑️ допоможіть швидко скинути палаючий одяг чи загасити його водою або снігом, при необхідності накиньте на палаючу людину ковдру, пальто та будь які речі, які зможуть покрити майже все тіло, але залишайте голову відкритою, щоб людина не задихнулася продуктами горіння;
☑️викличте швидку допомогу за номером телефону 103;
☑️ надайте посильну долікарську допомогу.
В цілому, якщо ви стали свідком того, що хтось потребує сторонньої допомоги, будь ласка, не будьте байдужими та не зволікайте. Завжди кличте на допомогу такі служби, як ДСНС за номером 101, поліцію за номером 102 та швидку медичну допомогу – 103.