Уже у 18 ЦНАПах області можна оформити біометричний паспорт

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи Уже у 18 ЦНАПах області можна оформити біометричний паспорт отключены

Ще в одному ЦНАПі Дніпропетровщини можна оформити паспорт для виїзду за кордон та ID-картку – у місті Марганці. Наразі «біометрія» доступна у 18-ти Центрах надання адмінпослуг. За цим показником регіон – на першому місці в Україні. Про це повідомили в департаменті економрозвитку ДніпроОДА.

Послуги з оформлення й видачі біометричних документів доступні в 11 населених пунктах Дніпропетровщини. Зокрема, у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Нікополі, Марганці, селі Олександропіль Солонянського району. А також у Апостолівській, Зеленодольській, Новоолександрівській, Межівській та Слобожанській ОТГ.
У ЦНАПах обладнали спеціальні робочі станції, у яких є сканер відбитків пальців та планшет для електронного підпису, фотокамера, принтер, комп’ютери.
Аналогічну робочу станцію придбали й для ЦНАПу при Дніпровській райдержадміністрації. Прийом громадян для оформлення й видачі «біометрії» розпочнеться найближчим часом.
Закордонний паспорт можна оформити в будь-якому з Центрів, незалежно від місця прописки, ID-картку – тільки за місцем реєстрації.
У 2019 році ЦНАПи області видали майже 28 тисяч біометричних паспортів.
Нагадаємо, сьогодні на Дніпропетровщині працюють 60 ЦНАПів та їхніх філій.

Поделиться: