Усі школи області мають швидкісний інтернет

  14.01.2020 18:08   -
Новини

Ще рік тому лише у частині шкіл Дніпропетровщини був Wi-Fi і швидкісний інтернет. До кінця 2019-го якісним доступом до всесвітньої мережі забезпечили ще близько 700 навчальних закладів. Наразі його мають усі школи області, – повідомили в обласному департаменті освіти та науки.

– Доступ школярів до якісного інтернету – вимога сьогодення. Держава виділила достатню кількість коштів, аби в усіх навчальних закладах області був Wi-Fi і швидкісний інтернет, – зазначили в департаменті. – Якщо раніше у деяких сільських школах швидкість ледве сягала 5-10 Мб/с, то тепер вона в усіх закладах регіону – від 30 до 100 Мб/с.
Загалом у 2019 році швидкісний інтернет провели у близько 700 шкіл Дніпропетровщини. Там, де раніше не було Wi-Fi, закупили і установили необхідне обладнання. Всі витрати покрили коштом державної субвенції – на суму майже 30 млн грн.
Якісний доступ до всесвітньої мережі забезпечили у 123 школах Дніпра, 97 – Кривого Рогу, 26 – Кам’янського, 18 – Нікополя. Швидкісний інтернет налагодили й у навчальних закладах Криворізького, Магдалинівського, Новомосковського районів, Апостолівської, Васильківської, Перещипинської громад.