У Зеленодольській громаді з’явилася поліцейська станція

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Зеленодольській громаді з’явилася поліцейська станція отключены

У Зеленодольську з’явилася перша на Дніпропетровщині поліцейська станція. Сучасне робоче місцедля дільничних самотужки організувала Зеленодольська об’єднана територіальна громада, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Відтепер місцевим зручно дістатися до свого «шерифа», а самим дільничним – реагувати на правопорушення.
Населення Зеленодольська – 13,5 тис. Перший, до кого звертаються люди, якщо їм загрожує небезпека, – дільничний. Та до найближчого райвідділу поліції – майже 14 км. Робоче місце дільничного має бути якомога ближче до мешканців міста, вирішили у громаді. І облаштували поліцейську станцію на першому поверсі колишньої будівлі селищної ради.Відремонтували приміщення, завезли комп’ютери та іншу оргтехніку, встановили відеоспостереження. А ще – купили нове авто, джип Рено Дастер. Забезпечення пальним громада також взяла на себе.
-Тепер зустрітися з дільничними стало набагато простіше і зручніше. Та і вони самі стали більш «мобільними». Отже, швидше реагуватимуть на різні пригоди – спільно з патрульними. А мешканці почуватимуть себе у безпеці, – розповів голова Зеленодольської ОТГ Андрій Савченко.
Загалом на станції працюватимуть чотири дільничних. Вони обслуговуватимуть і місто, і найближчі села – Мар’янське та Велику Костромку.
Нині поліцейські проходять спеціальну підготовку, адже кваліфікація фахівця не менш важлива за наявність техніки чи авто. Спостерігати за безпекою в Зеленодольську буде і електроніка. На вулицях міста встановлять відеокамери. Їх підключать до поліцейської станції та загального сервера головного управління нацполіції області.

Поделиться: