У Волоській школі відкрили новий корпус

24 часа ago Зоря2 Комментарии к записи У Волоській школі відкрили новий корпус отключены

У Волоському відкрили новозбудований корпус місцевої школи. Там – сучасні лабораторії для опанування природничих дисциплін, майстерні, актова й спортивні зали. Триповерхову яскраво-синю будівлю увінчує скляний трикутний дах обсерваторії.

Про новий корпус учні Волоської школи мріяли давно. В основній будівлі не вистачало кабінетів для практичних занять із фізики, хімії та біології. Ані актової, ані спортивної зал. Не було навіть вбиралень.

Натомість тепер у школярів – ще один, модерновий та яскравий триповерховий корпус, з’єднаний з основною будівлею зручним переходом. Його звели за сучасними технологіями енергозбереження.

Всередині – безліч жаданих цікавинок. У кабінеті хімії – спеціальні парти для лабораторних робіт. Завезли і посуд та реактиви. У вчителя – великий демонстраційний стіл, на якому зручно проводити різні досліди.

Зручні меблі і в класі фізики. До кожної парти провели електрику – для практичних занять. У кабінеті біології – інтерактивна панель. Незабаром завезуть ще одну, а також дві мультимедійні дошки. Їх встановлять в інших природничих класах.

– Чекаємо і на електронні вимірювальні прибори для уроків фізики, і на цифрові та навчальні мікроскопи, і на устаткування для майстерень. Для дівчат – швацькі машинки та оверлок, для хлопців – цілий арсенал верстатів, інструментів та наборів для роботи з деревиною. А ще – гончарне коло та піч для просушки і випалу кераміки, – розповіла директорка Тетяна Басенко. – Все обладнання закуповуємо місцевим та обласним коштом. Нарешті діти зможуть «прощупати» природні явища власними руками, а не просто подивитися досліди в інтернеті. 

На останньому поверсі облаштували обсерваторію. Там проходитимуть уроки астрономії. Вже закупили телескоп, невеличкі диванчики та м’які крісла-трансформери.

Простору актову залу зробили з шумоізоляцією, аби не заважати проводити заняття в сусідніх класах. Там установили крісла, музичне обладнання. Буде і електронне піаніно Yamaha з безліччю різних функцій.

Облаштували дві спортивні зали. Велику – для гри у міні-футбол, баскетбол, волейбол, теніс. І малу – для кікбоксингу. Вже завезли інвентар: козли, мати, корзини, боксерські груші, шоломи, рукавички. Ще привезуть ворота і шведські стінки.

Створили умови і для занять спортом на вулиці. Там звели 4 нові майданчики – з біговими доріжками, тренажерами.

Нині у Волоській школі – 150 учнів.

Поделиться: