У Вільногірську триває будівництво міського парку відпочинку

  20.06.2018 15:18   -
Новини

У Вільногірську будують перший міський парк відпочинку. Роботи вже повністю завершились на третині території – там створили зону для закоханих, встановили лавки, висадили дерева. Нині підрядники облаштовують другу частину скверу. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Будівництво міського парку в центрі Вільногірська розпочалось у вересні 2017 року. Підрядники вже навели лад на понад трьох гектарах території – уклали тротуарну плитку, встановили лавки, сміттєві баки, підключили освітлення і водопостачання, висадили дерева та квіти.
– Була просто зелена зона, декілька асфальтованих доріжок. Раніше тут ніхто не відпочивав. Коли дув сильний вітер, могли обвалюватись великі гілки. Зараз мені дуже подобається – гарно стало, затишно, – каже голова міської ветеранської організації Микола Гладкий.
Оцінити переваги оновленого парку встигли й діти, й молодь.У міському сквері створили зону для закоханих – там прогулюються і проводять фотосесії молодята. Змонтували і сцену для виступів.
– Ми проводимо багато культзаходів. Новий парк – відмінне для цього місце. Тому серце в мене радіє. Оглядовий майданчик – чудовий. Ми дуже задоволені, – сказала культорганізатор Вільногірського центру профільного навчання та дитячої творчості Наталія Кишинська.
Підрядники нині проводять благоустрій на решті території скверу. Там облаштують дитячі майданчики, зони відпочинку для молодих матусь та літніх людей, територію для вигулу собак. Буде також зона для занять спортом – футбольне поле, бігові доріжки, тренажери. Зроблять фонтан, на центральній алеї парку укладуть плитку з українським національним орнаментом. Парк загальною площею біля восьми гектарів стане справжньою окрасою міста.

Поділитись: