У Васильківці реконструюють опорну школу №1

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Васильківці реконструюють опорну школу №1 отключены

Васильківський навчально-виховний комплекс №1 крок за кроком перетворюється на сучасний освітній заклад. У затишних кабінетах на другому й третьому поверхах вже навчаються діти. Нині кипить робота на першому.  

Школа №1 у Васильківці – одна з найбільших у районі. На її реконструкцію місцеві мешканці чекали майже 40 років.

Наразі підрядники відремонтували другий та третій поверхи – у яскравих кабінетах вже навчаються діти. Частково готовий і перший – там осучаснили кабінети для початкових класів та групи продовженого дня.

– Ми з однокласниками дуже хотіли, аби наша школа була яскравою, цікавою та сучасною. Але навіть не очікували, що вона стане такою гарною. Результатом ми просто вражені, він перевищив наші очікування. Дуже гарний ремонт роблять, – поділилася учениця 11 класу Маріам Мелконян.

Нині кипить робота в іншій частині крила – ремонтники демонтують стару підлогу та шпаклюють стіни. Далі візьмуться за їдальню, актову та спортивну зали, осучаснять музичний кабінет.

– Завдяки ремонту діти із більшою охотою ходять на заняття. Після зимових канікул сказали мені, що хотіли скоріше повернутися до школи, – розповіла вчителька початкових класів Вікторія Носач.

У Васильківському НВК №1 ім. М. Коцюбинського навчаються понад півтисячі дітей.

Поделиться: