У Троїцькій громаді відкрили «Школу шляхетних людей»

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Троїцькій громаді відкрили «Школу шляхетних людей» отключены

У Троїцькій ОТГ запрацювала «Школа шляхетних людей». Вона – для маленьких мешканців громади та їхніх батьків. У дітлахів розвивають навички самостійного життя, дорослим допомагають знаходити спільну мову з власними чадами.

Проєкт реалізують за підтримки програми «U-LEAD з Європою».
Заняття проходять у сільських клубах Троїцького та Привовчанського.
Дітей привчають до самостійного життя. Зокрема, разом із педагогами вони розробляють меню страв, після йдуть у маркет за продуктами. У такий спосіб навчаються формувати сімейний бюджет, а ще – готувати бутерброди, салати, борщ.
Експерт з краси навчає дівчат догляду за волоссям, проводить заняття зі створення сучасних зачісок. Наприклад, плетіння. З підлітками спілкуються медики та психологи.
У школі знайдеться місце і дорослим. Для них – різні батьківські тренінги та заняття з арттерапії.
Вже заплановані сімейні «культпоходи» в кіно, театр та цирк. А ще – відвідування агропромислового комплексу. Діти потраплять якраз на жнива. Зможуть навіть спробувати себе комбайнерами.
«Школа шляхетних людей» працюватиме до кінця вересня. У планах – організувати факультативи у навчальних закладах громади.
Школу створили завдяки проєкту «Громада для людини». Його здійснює Партнерство «Кожній дитині» за підтримки програми «U-LEAD з Європою».

Поделиться: