У Томаківці завершується реконструкція опорної школи

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У Томаківці завершується реконструкція опорної школи отключены

У розпалі масштабна реконструкція Томаківської опорної школи. Підрядники займаються внутрішнім оздобленням будівлі. Незабаром фарбуватимуть стіни класів та стелитимуть на підлогу лінолеум.

Фундамент та стіни триповерхової будівлі школи – з декоративним кольоровим оздобленням. Дах, що протікав, тепер новий. Стіни в середині – поштукатурені, підлога залита вирівнюючою сумішшю під лінолеум. Підрядники завершують облаштовувати підвісну стелю. Наступний етап – малярні роботи. Навчальні класи матимуть яскраву учительську зону та нейтральну учнівську.

Вже замінили електропроводку, встановили пожежну сигналізацію. Дійшла черга до світильників та вимикачів. Паралельно під’єднують радіатори під опалення

– Будівлю до цього жодного разу капітально не ремонтували. Дірява покрівля протікала. Через це стеля постійно була вогка, на стінах з’явився грибок, – розповіла директор Тамара Філь. – Тепер школа просто розквітла, вона змінюється на краще щодня. Крім класів, оновлюють їдальню та спортивну залу.

Триває реконструкція і пришкільних інклюзивно-ресурсних кімнат. Там з дітьми займатиметься психолог, логопед. Асистент вчителя навчатиме навичкам самообслуговування – накривати на стіл, готувати їжу, застилати ліжко, прибирати за собою.

– Працюємо з душею. Адже робимо гарний освітній простір для дітей. Встановимо ліфти з електричним керуванням – пасажирський на 4 зупинки та малий харчовий. Обладнали пандуси для дітей з інвалідністю. Наступного тижня встановлюватимемо двері у класах. Позаду благоустрій території – покладена тротуарна плитка, бордюри, територія огороджена сітчастим парканом. Восени на подвір’ї з’являться зелені насадження.

Реконструкцію проводять за кошти державного та обласного бюджетів. В школі навчаються 535 учнів. Це мешканці райцентру та 7 навколишніх сіл.

Поделиться: