У Тернівці капітально ремонтують головну транспортну магістраль міста

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Тернівці капітально ремонтують головну транспортну магістраль міста отключены

Капітальний ремонт центральної вулиці Тернівки – Харківської – завершать в липні цього року. Сьогодні там укладають новий асфальт. Загалом протягом 2017-го обласна влада планує поліпшити стан майже 160 автошляхів регіону, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
Центральна вулиця Тернівки, по якій проходять основні транспортні потоки, не ремонтувалася кілька десятиліть.
– Довжина автодороги – більше трьох кілометрів. Ремонт такого масштабу не проводився на ній останні 30 років, – розповів міський голова Тернівки Віталій Тарелкін. – Розпочати капремонт нам вдалося завдяки підтримці ДніпроОДА. Кошти на оновлення шляху виділили з обласного бюджету.
Техніка працює на дорозі з квітня. Підрядники знімають старе покриття, укладають двошаровий асфальт, відновлюють комунікації та міняють бордюри.
Новому асфальту на Харківській найбільше радіють водії.
Наразі дорожники області працюють на шляхах Кривого Рогу, Покрова, Тернівки, Павлограду, Синельникового, а також у Васильківському, Магдалинівському, Нікопольському та Солонянському районах.
За два роки команда Валентина Резніченка вже відновила понад 300 комунальних автодоріг. Це стало можливим завдяки децентралізації влади – у бюджетах різних рівнів з’явилися додаткові фінансові ресурси.

Поделиться: