У Сурсько-Литовській сільраді відкрили буккросинг

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Сурсько-Литовській сільраді відкрили буккросинг отключены

На Дніпропетровщині в Сурсько-Литовській сільській раді відкрили буккросинг. На яскравих стелажах три сотні книжок – подарунок ДніпроОДА. Є різні жанри – від художньої літератури до публіцистики.

– Традицію створення буккросингів ДніпроОДА розпочала у 2016 році зі стелажів у власному холі. Зараз у держустановах області вже 22 такі бібліотеки. Хочемо, щоб в усіх школах, лікарнях, адміністраціях Дніпропетровщини були сучасні книжні полиці з вільним доступом до книг для усіх бажаючих. Ми живемо в час гаджетів, і важливо дати можливість людям тримати в руці справжню книгу, – зазначив радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.
Буккросинг розташували на другому поверсі Сурсько-Литовської сільради. Яскраві стелажі встановили в коридорі поряд з кабінетами спеціалістів. Для тих, хто очікує на прийом – найкраща українська та зарубіжна література. Будь-яку книгу на полиці можна почитати на місці або взяти з собою. Відвідувачі можуть приносити й свої книги, які готові «відпустити на свободу».
– Книгообмін – це зручно та комфортно для наших мешканців. Адже до звичайних бібліотек населення середнього та старшого віку не ходять. Домашні книжки – прочитані. А тут – все нове, цікаве, ще й під рукою, – поділився голова Сурсько-Литовської територіальної громади Григорій Андрєєв.
Працівники та відвідувачі сільської ради готові доповнити колекцію нового буккросингу своїми книгами, щоб таким чином поділитися емоціями один з одним. Вони зізнаються, це дуже зручно – не потрібно записуватися в бібліотеку.
Нагадаємо, буккросинг – вільна бібліотека для обміну книгами, яку облаштовують в громадських місцях. Головне правило – замість взятої книги потрібно поставити іншу.

Поделиться: