У Солонянському районі укладають новий асфальт

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Солонянському районі укладають новий асфальт отключены

В Солонянському районі коштами обласного бюджету капітально відремонтували чотири дороги. Оновлені вулиці – з якісним асфальтом. На кожну – п’ятирічна гарантія. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

В Солонянському районі цьогоріч коштами обласного бюджету оновили чотири дороги. З якісним покриттям – вулиця Кащеєва у селі Військовому.
– Ця дорога побудована ще в 70-ті роки минулого сторіччя. В місцевому бюджеті коштів для її капітального оновлення не було. Ми звернулись до обласної влади за підтримкою – і вулицю оновили. Дуже вдячні. Тут проживає багато молодих сімей, дітей та пенсіонерів, – зазначила голова Військової сільської ради Олена Плахота.
Нова дорога тепер і в селі Микільське-на-Дніпрі. Її оновили – вперше в історії.
– Ми дуже раді! Діти катаються на велосипедах, мами з колясочками гуляють. Дощ пройшов, а ми можемо пройти спокійно, немає калюж та грязюки, – радіє мешканка вулиці Кооперативної Лідія Пастушенко.
Капітально відремонтовані вулиці в селах Котлярівка і Павлівка.
– Після опадів тут завжди були калюжі. Тут мешкає багато дітей, в школу йти було не зручно поганою дорогою. А зараз наша вулиця відповідає своїй назві – вона дійсно нова. Після капремонту в нас усе ніби ожило!, – сказала мешканка вулиці Нова села Павлівка Любов Козінь.
Гарантія на капремонт – 5 років. Всі недоліки підрядники виправлятимуть власними коштами.

Поделиться: