У Софіївській громаді відкриють молодіжний центр

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Софіївській громаді відкриють молодіжний центр отключены

Сучасні фото- та відеостудія, радіостанція, буккросинг, караоке та творчі гуртки, все – у креативному молодіжному центрі. Вже цьогоріч такий осередок культури матимуть мешканці Софіївської громади, – повідомили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.

– Сучасні молодіжні центри нині відкривають по всій області. Для цього докладають зусиль і активісти районів, і об’єднані громади. Зазвичай такі центри створюють на базі бібліотек та сільських клубів. Там хлопці та дівчата можуть почитати цікаву книгу, подивитися разом фільм. Проводять і фестивалі та творчі вечори. Мешканці Софіївської ОТГ незабаром матимуть креативний молодіжний центр, в якому зможуть і цікаво провести дозвілля, і розвинути власні творчі здібності, – зазначили в управлінні молоді і спорту ДніпроОДА.
Софіївська територіальна громада невеличка – об’єднує 8 селищ та сіл. Населення – 8,5 тис. Та відкриття сучасного молодіжного центру у Софіївці очікують і старі, й малі.
-Будемо раді бачити у себе і підлітків, і людей похилого віку. Всіх, хто любить активний відпочинок та творчість¬, – сказала керівник майбутнього центру Юлія Хваль.
Молодіжний центр планують розташувати у двоповерховій будівлі. Приміщення відремонтують силами громади. Нову техніку й апаратуру допоможуть закупити іноземні партнери, за міжнародною програмою «DOBRE» від Агентства США з міжнародного розвитку – USAID.

Поделиться: