У розпалі друга черга ремонту Запорізької траси

  27.05.2018 00:08   -
Новини

У розпалі друга черга капремонту траси національного значення Н-08. Роботи ведуться відразу на двох ділянках – від Дніпра та від кордону із Запорізькою областю. Загалом цьогоріч планують оновити 19 км дороги, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Такий ремонт – вперше за 30 років.
– Їжджу цією трасою, скільки себе пам’ятаю! І постійно тут були ями. Вночі взагалі небезпечно було рухатись. Навіть вантажна машина могла дуже серйозно постраждати, – поділився водій Григорій Заєць. – Тепер нормальна дорога. Їхати можна спокійно, на відміну від того, що було.
Цьогоріч розпочалась друга черга капремонту запорізької траси. Роботи ведуться відразу на двох ділянках – від Дніпра та від кордону із Запорізькою областю.
Зокрема, нині оновлюють понад 13 км дорожнього покриття в районі села Братське Дніпровського району. Підрядники вже завершують укладати вирівнюючий шар асфальтобетону на одній зі смуг руху.
– Інтенсивність руху на Запорізькій трасі – понад 12 тисяч автомобілів на добу. Серед них – чимало вантажівок. Тож якості нового покриття – особлива увага, – сказав заступник начальника Служби автомобільних доріг Дніпропетровщини Сергій Кочан. – Після завершення ремонту нанесемо на дорогу розмітку, встановимо дорожні знаки та огородження.
У планах на 2018 рік – оновити 19 км дороги. Завершити роботи на запорізькій магістралі підрядники планують вже восени.