У П’ятихатках реконструюють півстолітній дитячий садок

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У П’ятихатках реконструюють півстолітній дитячий садок отключены

Теплий, сучасний та енергоефективний, – таким стане дитсадок №2 «Ластівка» у П’ятихатках після реконструкції. Нині у розпалі – внутрішні роботи. Підрядники вже замінили вікна й покрівлю, утеплили підлогу та стіни. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

У лютому 2018-го дитсадок №2 у П’ятихатках відсвяткував своє 55-річчя. Влітку обласна влада розпочала його реконструкцію. Такий масштабний ремонт – вперше в історії «Ластівки».
– Для нас реконструкція – ніби подарунок дитсадку на день народження. Впевнені, що після закінчення робіт це буде найкращий дошкільний заклад у П’ятихатському районі. Справжнє «королівство Ластівка», – зізналась завідуюча дитсадком №2 Раїса Мельник.
Завідуюча дитсадком згадує, що у старому приміщенні була катастрофічною ситуація із дірявим дахом. Інколи взимку виховательки виносили із закладу по кілька десятків мішків снігу – аби не затопило кімнати на першому поверсі.
Нині у «Ластівці» повністю перекрили покрівлю, встановили енергозберігаючі вікна, замінили електромережу, утеплили підлогу. У розпалі – ремонт усередині. Підрядники фарбують стіни та оздоблюють кімнати для чотирьох груп, згодом – термомодернізують фасад та облаштують навколишню територію.
– Раніше взимку було дуже холодно, особливо на другому поверсі. Тепер дітям стане тепло та затишно. Мріємо, щоб наш дитсадок наповнився яскравими кольорами та сучасними технологіями, – сказала вихователька дитсадка №2 Руслана Ренгач.
Дитячий садок «Ластівка» розрахований на понад 100 дошкільнят.

Поделиться: