У Першотравенську пройшов відбіркий тур обласного фесту «Z_ефір» На п’ятому відборі свої здібності презентували діти з Першотравенська, Васильківського й Петропавлівського районів. Усього – більше ста номерів.

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Першотравенську пройшов відбіркий тур обласного фесту «Z_ефір» На п’ятому відборі свої здібності презентували діти з Першотравенська, Васильківського й Петропавлівського районів. Усього – більше ста номерів. отключены

На п’ятому відборі свої здібності презентували діти з Першотравенська, Васильківського й Петропавлівського районів. Усього – більше ста номерів.

Театральний колектив «Взаємність» завітав з Петропавлівського району з весняними мотивами.
– Ми вже вдруге на «Z_ефірі». Це можливість проявити себе і цікавий досвід для кожного з нас, – розказала учасниця колективу Єва Ляхімець. – Цьогоріч – з національним обрядом, який символізує зустріч весни. Так робили наші предки – тож маємо поважати національні традиції.
Фест «Z_ефір» – то білет у творче майбутнє, переконаний зразковий цирковий колектив «Арлекіно» з Першотравенська.
– Презентували чотири акробатичні номери. Один з них – «Веселі стрибалки» – прем’єра. Такого Першотравенськ ще не бачив, – сказала учасниця колективу Аміна Гулак. – Ми не стоїмо на місці. Постійно беремо участь у подібних фестивалях. Обожнюємо дарувати глядачам радість та яскраві емоції.
Незабутні враження подарував і номер «Джура» від тріо з Петропавлівського району. Діти билися на шаблях і жонглювали гирями. Серед силачів – і дівчина.
У музикантів з Петропавлівської дитячої мистецької школи сила – в гітарах, бандурах та баянах.
– Ми на цьому фестивалі вперше. Привезли із собою багацько музичних інструментів. Кожного разу експериментуємо: щось додаємо, щось прибираємо. Вважаємо, чим більше музики, тим краще, – говорить бандуристка Влада Ляхімець.
Загалом у Першотравенську представили більше ста різножанрових номерів. Оцінювало конкурсантів креативне та професійне журі.
– Приємно вражений. Гордість бере за Дніпропетровщину. У нас, дійсно, видимо-невидимо талановитих дітей. Кожна дитина, виходячи на сцену, несла частинку своєї душі. Тому обрати кращих – задача не з простих, – зазначив представник професійного журі, викладач дніпровської музичної школи №9 Сергій Лоза.
Кастинги «Z-ефіру-2019» тривають. Окрім Першотравенська, відбіркові тури пройшли в Покрові, Павлограді, Жовтих Водах, Верхньодніпровську. До кінця березня фест завітає ще у 9 населених пунктів. У квітні – півфінал. Фінал пройде у Дніпрі.

Поделиться: