У Новомосковську – новий голова райдержадміністрації

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Новомосковську – новий голова райдержадміністрації отключены

У Новомосковську – новий голова райдержадміністрації. Відповідний указ підписав Президент України Петро Порошенко. Тепер РДА очолює Володимир Сагайдак – юрист із 24-річним досвідом роботи на держслужбі. Новопризначеного керівника громаді району представив заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.
– Сподіваюся, що пріоритетними напрямками роботи нового очільника району будуть розвиток інфраструктури, допомога учасникам АТО та членам сімей загиблих, а також втілення інноваційних проектів, – сказав заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.
Головою районної державної адміністрації Новомосковщини став Володимир Сагайдак.
Він має вищу юридичну освіту. З 1984 по 1994 роки працював футажиром, шофером та юридичним консультантом. Потім був на посадах спеціаліста з питань координації діяльності правоохоронних органів та з юридичних питань Новомосковської районної ради. Тривалий час очолював Новомосковське районне та міськрайонне управління юстиції.
З квітня 2016-го по жовтень 2018-го працював начальником відділу з державної реєстрації бізнесу та речових прав на нерухоме майно Новомосковської райдержадміністрації.

Поделиться: