У Музеї АТО відкрили виставку до Дня Героїв Небесної Сотні

7 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Музеї АТО відкрили виставку до Дня Героїв Небесної Сотні отключены

У дніпровському Музеї АТО презентували банерну виставку «Війна РФ проти України». Вона приурочена до Дня вшанування Героїв Небесної Сотні.  Експозиція – мандруюча.

Показувати її планують в районах області, – про це розповіла на відкритті виставки начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.

– Банери ми хочемо експонувати по районам області. Будемо залучати ветеранські організації на місцях. АТОвці виступатимуть у ролі екскурсоводів, – зазначила Наталія Шуліка. – Вони розповідатимуть про війну з перших вуст. Якщо інформація йде від ветерана, їй більше довіряють.

З кожним районом домовлятимуться окремо. В Нікополі експозицію розмістять у місцевому Центрі допомоги учасникам АТО. Вже готові прийняти виставку Павлоград та Кам’янське.

– Наша експозиція з 20 вертикальних банерів. Кожен присвячений окремому розділу. Наприклад, військовим медикам, капеланам, переселенцям, трагічним подіям у Дебальцево та Іловайську, гуманітарній допомозі, – розповів керівник Музею АТО Вадим Якушенко. – Будемо демонструвати виставку школярам, молоді.

До банерів «у комплекті» показуватимуть фільм «Шляхами героїв». Про погляд молодого покоління на війну, що триває.

– Такі банери повинні висіти серед міста, замість недолугої реклами. Щоб люди знали правду, – вважає учасник бойових дій Юрій Миколюк. – Адже інформаційна війна триває й досі. Виграємо її чи ні, залежить тільки від нас.

Переглянути виставку у Музеї АТО можна буде протягом двох тижнів. Адреса: Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 16. Потім вона помандрує районами області. І, нарешті – містами України.

Окрему «міжнародну» частину виставки готують для посольства України у Литві.

Окрім виставки, в музеї пройшла лекція «Від Революції Гідності до АТО» та показ фільмів про події на Майдані.

Поделиться: