У Миколаївці реконструюють навчально-виховний комплекс

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Миколаївці реконструюють навчально-виховний комплекс отключены

У селі Миколаївка Новомосковського району реконструюють школу – у лівому крилі будівлі облаштовують чотири групи для дошкільнят. Після відкриття тут виховуватимуться 80 п’ятирічок.

Ще на початку 90-х у Миколаївській школі навчалося понад півтисячі учнів. Та згодом демографічна ситуація змінилася – учнів поменшало, ліве крило будівлі спустіло, – про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.
– Нині село знову росте, підвищується народжуваність. У нас мешкає 3,5 тисячі людей, – розповіла голова Миколаївської сільської ради Ірина Полтавець. – Виникла потреба у додаткових місцях для дошкільнят, бо існуючий садок переповнений. Тому й вирішили створити навчально-виховний комплекс.
Навчально-виховний комплекс прийме всіх п’ятирічок села. У місцевому садочку звільняться місця для менших дітей.
Аби малим було комфортно, ліве крило школи реконструюють. Тут буде новий дах, утеплені стіни, енергозберігаючі вікна, сучасний ремонт всередині.
– П’ятирічки та, власне, школярі навчатимуться у різних частинах будівлі. Проте дошкільнята звикатимуть до місця, закладу, вчителів. У цьому перевага такого навчально-виховного процесу, – розповіла директор закладу Надія Антоненко. – Коли малі вже підуть в перший клас, то відчуватимуть себе більш комфортно.


До вподоби такий формат і батькам.
– Сину чотири роки, ходимо в садочок. Сподіваюсь, що у наступному році він вже зможе відвідувати НВК. Це зручно буде і для нього, і для нас, – сказала мешканка Миколаївки Марина Тогобицька.
Завершити всі роботи будівельники планують у 2018-му. У закладі навчатимуться 280 учнів та 80 дошкільнят.

Поделиться: