У Миколаєвці завершується реконструкція дитячого садка

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Миколаєвці завершується реконструкція дитячого садка отключены

Завершується реконструкція дитячого садка у Миколаївці. Місцеві чекали на заклад понад 20 років – весь цей час він пустував. Нині підрядники оновили будівлю ззовні та всередині, на фініші – облицювання стін, незабаром на подвір’ї встановлять ігровий майданчик.
Дитсадок у Миколаївці збудували у 1990 році. Він пропрацював до 1998-го і зачинився на реконструкцію.
– Зрештою, ремонту так і не відбулося. Заклад понад 20 років просто пустував. За цей час виросло покоління дітей. У мене онуки з’явилися. Але необхідність садочка для мешканців села не зменшилась, – зазначила секретар Миколаївської сільської ради Алла Фефелова.
Іншого дошкільного закладу у Миколаївці немає. Тому батьки змушені сидіти з малими вдома або брати їх із собою на роботу.
– Їздити в садок до іншого села нам також дуже не зручно. Громадський транспорт не курсує, – бідкається мама двох дітей, мешканка Миколаївки Ірина Малащук. – Мій старший син виріс вдома, маю надію хоч молодшого відвести до дитсадка.
Зрушила справу з місця обласна влада – у селі закипіла робота. Нині підрядники вже замінили всі комунікації, облаштували новий дах, встановили вікна та двері. Всередині будівлі – замінили підлогу та стелю, нині облицьовують стіни. На черзі – фарбування стін та облаштування лінолеуму. Далі до садка завезуть меблі та обладнання. На подвір’ї буде ігровий майданчик.
У Миколаївському дитсадочку зможуть займатися 70 дітей.

Поделиться: