У Марганці відновили амбулаторію

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Марганці відновили амбулаторію отключены

Стара будівля амбулаторії сімейної медицини №2 у Марганці два роки тому постраждала від пожежі. У пошкодженому приміщенні приймати пацієнтів було неможливо. За сприянням обласної влади там замінили покрівлю й вікна, термомодернізували фасад. Після капремонту 6 тисяч мешканців міста, що обслуговуються в амбулаторії, отримали оновлений й теплий медзаклад.

Амбулаторію №2 у Марганці капітально не ремонтували понад півстоліття. Коли два роки тому сталася пожежа, будівля вигоріла повністю. Відновити споруду місцевим коштом було нереально.
– Ми звернулися до губернатора з проханням допомогти відремонтувати пошкоджену будівлю. Дякуємо йому за те, що відгукнувся, – сказала заступник міського голови Марганця Тетяна Платонова.
Нині будівля амбулаторії прикрашає околицю Марганця. Сучасні покрівля та фасад. Нові вікна та вхідні двері. На ґанку – зручні поручні. Весь ремонт – за енергозберігаючими технологіями.
– Нарешті в закладі буде тепло. Завдяки сучасним вікнам ніде не дме, і пил не летить, і шуму з вулиці не чути. Тепер і лікарям зручніше вести прийом, і для немовлят добре. Тисяча пацієнтів амбулаторії – діти, – розповіла головний лікар центру первинної медіко-санітарної допомоги Марганця Ірина Чичик.

Поделиться: