У Ляшківці осучаснили стару школу

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Ляшківці осучаснили стару школу отключены

Школу у Ляшківці – не впізнати. Її термомодернізували обласним коштом. Замість сірої будівлі тепер – яскрава та різнокольорова. У класах – тепло та комфортно. Про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.
Ляшківській школі – більше сорока років. За цей час вона не бачила жодного капітального ремонту. Нещодавно коштом громади тут замінили покрівлю та вікна. Тепер обласна влада відремонтувала фасад. Він став яскравим та енергоефективним.
– У нас зробили красивий ремонт, будівля стала різнокольоровою. Мені оновлена школа дуже подобається, тут стало тепло – зізналась учениця 4-го класу Ляшківської школи Марія Шаульська.
Вчителі розповідають – раніше у класах було холодно, через це діти часто хворіли. Тепер у шкільних кабінетах набагато комфортніше працювати.
-Раніше у нас і покрівля протікала, і у кабінетах було холодно. Учні хворіли, пропускали заняття. Тепер школа змінилась. Такий яскравий фасад підіймає настрій. Діти ходять на навчання з задоволенням, – розповіла вчитель хімії та біології Ляшківської школи Таміла Гладус.
У школі навчається майже двісті дітей з Ляшківки та навколишніх сіл.

Поделиться: