У листопаді до Дніпра прийде «Австрійська осінь»

  30.10.2019 21:49   -
Новини

З 5 по 10 листопада у Дніпропетровській філармонії ім. Леоніда Когана вже вдруге відбудеться міжнародний музичний фестиваль «Австрійська осінь».

«Австрійська осінь»— це ініціатива спільноти друзів філармонії Дніпра та мецената Томаса Бруннера, яку у 2018 році підтримала філармонія та диригентка її симфонічного оркестру Наталія Пономарчук.
Цього року на поціновувачів класичної музики очікують 4 фестивальних дні (концерти відбудуться 5, 6, 8 та 10 листопада) замість минулорічних трьох та ще більше іноземних гостей.
Організатори запевняють, що не обов’язково бути знавцем австрійських геніїв, щоб отримати задоволення під час фестивалю.
– Наша мета — дати можливість мешканцям Дніпра почути класичну австрійську музику в блискучому виконанні, а також провести час за теплими розмовами з новими та старими друзями між частинами концертів, – кажуть у філармонії. – Тому на фестивалі приділено особливу увагу не лише якості програми, а й атмосфері у фойє. Тут буде затишно, смачно та зручно.
Початок концертів о 19.00, закриття фестивалю 10 листопада – о 18.00. Адреса філармонії: Дніпро, вул. Воскресенська, 6. Ознайомитися з детальною програмою заходу та придбати квитки можна за посиланням: http://bit.ly/36bbwQv.