У Кривому Розі запрошують на незвичайну екскурсію

  03.12.2019 23:23   -
Новини

Цієї суботи, 7 грудня, у Кривому Розі запрошують на незвичайну й трохи екстремальну пішохідну екскурсію «Зимовими стежками Петровського відвалу».

Розробив цікавий індустріальний маршрут вихідного дня відомий криворізький екскурсовод Володимир Огур. У програмі походу, що розрахований приблизно на 4 години, огляд кількох об’єктів Шмаківської копальні і Катерининської залізниці; знайомство (заочне) з цікавими людьми, які колись проживали в цій місцевості; підйом на відвал і прогулянка по його крутим стежкам.

Також на екскурсантів чекають вражаюча панорама Кривого Рогу з вершини Петровського відвалу, короткий відпочинок біля вогнища й незабутній екстремальний спуск по кам’янистому (й можливо навіть засніженому) схилу «криворізької гори».
Для бажаючих взяти участь у суботній прогулянці важливо підібрати відповідні до погоди та зручні для переміщення по кам’янистих стежках одяг та взуття. При собі також треба мати воду й «тормозок».
Збір екскурсантів – 7 грудня з 09.45 до 10.00 на дитячому майданчику ж/м “Первомайка” (перехрестя доріг від “Юності”, “Більшовика” й шахти “Родина”). Більше інформації про маршрут та обов’язковий попередній запис на екскурсію за телефонами: (098) 255-96-11, (099) 312-39-99 (Володимир).

Ірина КАДЧЕНКО

Наступна стаття: