У Кривому Розі відновлюються індустріальні екскурсії «в реалі»

  13.05.2020 20:53   -
Новини

Якщо під час карантину відомі криворізькі екскурсоводи пропонували усім бажаючим екскурсії онлайн, то цими вихідними нарешті запрошують на реальну подорож. Зокрема, вже 16 травня відбудеться безкоштовна (!) пішохідна екскурсія «Кривбас вечірній».

Автор і розробник маршруту – відомий криворізький екскурсовод Володимир Огур – фанат Петровського відвалу. Саме на нього він уже цієї суботи й запрошує усіх бажаючих.

– Оскільки у зв’язку з послабленням карантину пересуватися вулицею віднині можна групами до восьми осіб, я запрошую мешканців Кривого Рогу та гостей нашого міста на індустріальну вечірню прогулянку, – розповів Володимир Огур. – У програмі – огляд деяких об’єктів Шмаківської копальні, заочне знайомство з цікавими людьми, котрі колись проживали в цій місцевості, підйом на одну з Криворізьких гір – Петровський відвал, прогулянка по ньому й спостереження з висоти за вогнями вечірнього міста.
 Оскільки родзинка екскурсії – незабутній (майже нічний) спуск по кам’янистому схилу Петровського відвалу, екскурсантам потрібні зручні спортивні одяг та взуття. При собі також треба мати питну воду, за необхідності тормозок та обов’язково ліхтарик та захисну медичну маску.  
 Група – не більше 7 (семи) екскурсантів, участь виключно за попереднім записом за телефонами: (098) 255-96-11, (099)-312-39-99 (Володимир)
 Збір – з 16.45 до 17.00 на дитячому майданчику ж/м “Первомайка” (перехрестя доріг від “Юності”, “Більшовика” і шахти “Родина”) . Громадський транспорт для під’їзду до місця збору: тролейбуси №№ 5, 11, 13, 13А; маршрутне таксі №№ 9, 250, 298, 397.
 

Поділитись: