У Кам’янському реконструювали басейн

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Кам’янському реконструювали басейн отключены

На Дніпропетровщині реконструювали ще один спортивний об’єкт – басейн Кам’янського академічного ліцею №15. Це 25-метровий басейн на чотири доріжки, сучасна система очищення води, комфортні роздягальні та душові з «теплою» підлогою. Там вже займаються плаванням понад 800 вихованців закладу та діти з навколишніх районів.

Друге життя закладу подарувала обласна влада. У басейні замінили обладнання, оновили кахлі, відремонтували роздягальні та душові. Для контролю за чистотою та якістю води – встановили ультрафіолетові лампи та сучасний прилад для автоматичного знезараження. Щоночі дно та стінки басейну чистить спеціальний робот-пилосос.
– Старий басейн давно потребував капітального ремонту. Тепер він – один із найкращих у місті. Басейн користується великим попитом, тут завжди багато відвідувачів. Помітила, що і учні стали краще ходити на заняття, і уроки проходять набагато ефективніше, бо дітям дуже подобається тут плавати, – поділилася вчитель з плавання Марина Савченко.
У відремонтованому басейні вже займаються близько 800 учнів ліцею. А ще – школярі з навколишніх мікрорайонів міста. Крім уроків фізкультури, тут проходять заняття з лікувального, спортивного та сімейного плавання.
– У нас багато гуртків та секцій. Нещодавно започаткували сімейне плавання. Діти разом з батьками можуть приходити та тренуватися, – розповіла директор ліцею №15 Лариса Ніколаєнко.
Тренуються юні спортсмени не лише у басейні, а й на суші. Спеціально для цього на другому поверсі обладнали так звану залу сухого плавання. Там – шведська стінка й тренажери, на яких діти можуть виконувати спеціальний вправи для плавців.
– Спочатку ми займалися у старому басейні, а поки тривав ремонт, їздили до іншої школи. Дуже чекав, коли знову зможемо плавати тут, у ліцеї. Тепер це найкращий басейн нашого міста, – сказав учень 5 класу ліцею №15 Сергій Ковалко.

Поделиться: