У Кам’янському обрали фіналісток міського конкурсу краси

  28.01.2021 21:07   -
Новини

26 січня на новій сцені академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки відбувся І відбірковий тур конкурсу краси «Mic Beauty Kamianske ‑ 2021».

Як повідомляє пресслужба Кам’янської міської ради, у грудні 2020 року стартував прийом заявок на участь у конкурсі. Протягом всього місяця молоді кам’янчанки мали змогу заповнити анкету-заявку. Заявку на участь у конкурсі подали 23 дівчини.

До складу журі конкурсу увійшли начальник міського управління молоді та спорту Едуард Коряк, заслужений діяч спортивного танцю України, керівник зразкового ансамблю бального танцю «Лілея» Віталій Жосан, директор весільного салону «WOW Bride» Оксана Колєснікова, керівник «Школи юної леді» Юлія Товмач, переможниця Всеукраїнського конкурсу краси «Mic travel Ukraine 2018» Марина Пахолько та голова Молодіжної ради міста Владислава Калениченко

За результатами відбіркового туру було обрано 8 фіналісток цьогорічного конкурсу краси. Усі дівчата прийшли дуже підготовленими та мали “бойовий” настрій. Попереду на конкурсанток чекає кропітка робота спрямована на підготовку до фіналу.

Попередньо фінал міського конкурсу краси «Mic Beauty Kamianske – 2021» заплановано на 4 березня, він також відбудеться на головній сцені театру.

Вже є кілька офіційніх партнерів головного конкурса краси міста, але організатори відкриті для всіх, хто бажає підтримати фінал конкурсу. Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (098) 827 12 15.

Поділитись: