У Іларіоновому зводять «з нуля» сучасний дитсадок

3 года ago Зоря3 Комментарии к записи У Іларіоновому зводять «з нуля» сучасний дитсадок отключены

У Іларіоновому Синельниківського району будують дитячий садок за сучасним європейським проектом. Архітектори передбачили все – від унікальної форми будівлі до котельні на біопаливі та сонячних батарей

«За програмою Президента України Петра Порошенка створюємо комфортні умови для малечі у дитсадках по всій області. Приводимо до ладу існуючі дошкільні заклади й зводимо нові. Сучасний дитсадок за унікальним проектом будуємо і в Іларіоновому. Нарешті там із чергами для дошкільнят буде покінчено», – повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У Іларіоновому – три дитсадка, проте місць для малечі не вистачає. Наразі там – понад півтори сотні черговиків.

«Це найболючіша тема для нашого селища – черги у дошкільні заклади. Тому звернувся до губернатора під час його виїзного прийому, й він погодився допомогти, – зазначив голова Іларіоновської об’єднаної територіальної громади Дмитро Єкзархов. – Добре, що нас почуло обласне керівництво – очікуємо садка із нетерпінням».

Будувати новий садок почали півроку тому. Зараз у розпалі – зведення залізобетонного каркасу другого поверху. Вже заведені труби для подачі води. Звели і твердопаливну котельню – нині проводять теплотрасу.

Проектувальники передбачили часткову енергонезалежність майбутнього садка. На даху будівлі установлять сонячні панелі – вони генеруватимуть електроенергію.

Взагалі це буде «садок майбутнього» із архітектурою у формі стільників. Дизайнери заклали у проект цікаву «родзинку» – у приміщення весь день потраплятиме сонячне проміння.

Завершити всі роботи планують у 2018-му. Загалом у 2017 році обласним коштом реконструюють 12 дитсадків та ще чотири будують «з нуля».

Поделиться: