У Ганнівці завершується капремонт опорної школи

  12.12.2019 11:21   -
Новини

Ззовні тепла, всередині – яскрава, – у такій будівлі тепер навчаються учні Ганнівської опорної школи. Заклад приводять до ладу обласним коштом. Капремонт – на фініші. Наразі підрядники завершують роботи в їдальні, спортивній та актовій залах.Частина класів уже з новими меблями та інтерактивними дошками.

Ганнівська опорна школа відносно «молода». Їй менш ніж 20 років. Та зводили її ще за старими технологіями. Взимку у класах було холодно, з вікон продувало. Нерідко виникали проблеми з електрикою.
Тепер будівля з енергозберігаючими покрівлею, фасадом та вікнами. Навколишню територію ремонтники виклали сучасною плиткою. Залишилося доробити деякі ґанки та облаштувати водостоки.
– Школа стала яскравішою та теплішою. Подобається і дітям, і нам, учителям, – сказала вчителька хімії Катерина Лиманська.
Всередині – сучасні кабінети. Кожен має свій колір. У деякі класи вже завезли нові меблі та обладнання.

– Завдяки інтерактивним дошкам легше засвоювати матеріал. Я навіть краще вчитися стала. І взагалі, школа тепер більш схожа на міську, – поділилася дев’ятикласниця Ольга Черненко.
Зараз підрядники працюють у спортивній залі. Там встановлюють додаткову вентиляцію. Після – облаштують стелю і покладуть на підлогу спеціальне покриття.
У школі – 186 учнів та вихованців-дошкільнят. Це мешканці Ганнівки та шести навколишніх сіл.