У дніпровському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся святковий ярмарок

2 месяца ago Зоря2 Комментарии к записи У дніпровському Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей відбувся святковий ярмарок отключены

18 грудня у Дніпрі, у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей, влаштували ярмарок з нагоди Дня святого Миколая. До цієї події вихованці готувалися два тижні. Гостей запрошували через соціальні мережі. Тих, хто прийшов, зустрічали танцювальним флешмобом.

-Ми разом із дітьми дуже чекали на це свято. Ретельно готувалися. Через інтернет запрошували гостей. Там, до речі, і ялинкові прикраси виставляли на продаж. Сьогодні наші гості придбали все, що ми разом із дітьми підготували.  За виручені кошти плануємо облаштувати спортивний майданчик, – сказала директорка Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Наталія Журавель.
Для ярмарку діти власноруч виготовили ялинкові прикраси, іграшки з тканини, паперу, дерева, приготували пряники та печиво.
-Коли я дізналася про ярмарок, то вирішила прийти та підтримати діток. Я придбала дві ялинки з фетру та одну з ниток. Подарую їх своїй доньці, адже вона дуже любить речі, виготовлені руками, – розказала дніпрянка Наталія Чернишова.
Тим, як пройшов ярмарок, задоволені й самі діти. Вихованка центру Альбіна Ремез розповіла, що шила ялинки із тканини та прикрашала їх намистинками, а також випікала пряники.
Іграшки, виготовлені дітьми, придбав і заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики ДМР Едуард Підлубний.
-Сьогодні тут влаштували веселий ярмарок. Діти до нього дуже готувалися: пекли пряники, робили подарунки. Тепер разом відзначаємо цю подію. Думаю, для дітей це важливо передусім через увагу до їхніх старань, які не були марними, – сказав він.
Також чиновник додав, що через карантин у місті цього року традиційного масового святкування не буде, однак влаштують свято у закладах соціального захисту дітей. Авжеж, будуть і подарунки: солодощі отримають близько 3 тисяч дітей пільгових категорій.

Поделиться: