У Дніпровській міськраді розглянули петицію містян щодо опалення на лівому березі

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпровській міськраді розглянули петицію містян щодо опалення на лівому березі отключены

«Відновлення централізованого опалення від Придніпровської ГРЕС для мешканців лівого берега», – петицію із такою назвою підтримала більш ніж тисяча мешканців Дніпра. Саме тому 5 листопада у міськраді відбулось засідання робочої групи, на яку були запрошені директори профільних комунальних підприємств та автор петиції.

Одним з найбільш обговорюваних питань стали тарифи на опалення у місті, які встановлює Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
– Наразі тариф для комунального підприємства «Теплоенерго» становить 1470 грн за Гкал, для КП «Коменергосервіс» тариф поки що не затвердили через бюрократичну тяганину, але визначилися з його розміром – 1447 грн за Гкал. Днями цей тариф буде встановлено. Він вираховується за формулою НКРЕКП і він, у тому числі, залежить від ринкової вартості опалення. На сьогодні вона близько 1500 грн за Гкал, – зазначив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко. Рішенням робочої групи петицію передали на розгляд депутатів міськради на найближчій сесії.

Поделиться: