У Дніпропетровській філармонії почався фестиваль «Австрійська осінь»

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпропетровській філармонії почався фестиваль «Австрійська осінь» отключены

В обласній філармонії у Дніпрі відкрився фестиваль «Австрійська осінь», який триватиме до 10 листопада.

Зі сцени лунатимуть твори Бетховена, Брукнера, Малера, Шумана, Равеля, Гуммеля, Штрауса у виконанні академічного симфонічного оркестру філармонії, австрійського тріо Еггнера та української вокалістки Інни Галатенко.
Змах диригентської палички – і полилися перші звуки. Оркестр – наче добре відлагоджений організм. Все – завдяки неперевершеній майстерності диригентки Наталії Пономарчук.
– Музиканти оркестру філармонії здобули славу майстрів, що виконують особливо складні класичні композиції. Не всі можуть зіграти, приміром, Густава Малера та Антона Брукнера. Діячі з інших українських міст сприймають це як виклик, – підкреслив голова громадської організації «Суспільство друзів філармонії Дніпра» Томас Бруннер.
«Першу скрипку» на сцені грало тріо із Австрії. Брати Еггнер «живуть музикою» змалку. Навчалися у Віденській філармонії. Вже понад 20 років разом на сцені. Виступали в Європі, Америці, Австралії, Азії. У Дніпрі – вперше.
– Дуже раді взяти участь у фестивалі. Зазвичай перед виступом – у передчутті чогось надзвичайного, – поділився віолончеліст Флоріан Еггнер.
– На сцені музика об’єднує оркестр зі слухачами. У цю мить ми всі відчуваємо неймовірні почуття, – сказав скрипаль Георг Еггнер.
Фестиваль «Австрійська осінь» триватиме до 10 листопада. Він проходить у Дніпропетровській обласній філармонії вже вдруге.

Поделиться: