У ДніпроОДА визначили переможців конкурсу перевізників

  06.01.2018 11:24   -
Новини

У ДніпроОДА відбувся конкурс перевізників. Визначили автопідприємства, які обслуговуватимуть 35 міжміських та приміських маршрутів.– Процес визначення перевізників зробили максимально прозорим. Долучили до складу комісії профспілки та громадськість. Забезпечили і пряму трансляцію обох етапів конкурсу в Інтернеті. Переможців визначили серед 18 автопідприємств, що подали заявки. Деякі з них після перевірки документів були відсторонені від участі у конкурсі – вони надали про себе недостовірну інформацію або не в повному обсязі. Після укладення контракту переможці обслуговуватимуть в області 35 маршрутів протягом найближчих п’яти років. У лютому-березні буде проведений ще один конкурс, на якому визначать перевізників на інші міжміські та приміські маршрути, – зазначив заступник директора департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА Володимир Верхотурцев.
Переможців конкурсу визначала комісія – до неї увійшли представники ДніпроОДА, профспілок та громадських організацій. Вони перевіряли документи, подані перевізниками. Долучили до цього і поліцію, і фіскальну службу, і укртрансбезпеку. Протягом двох тижнів члени комісії також відвідували автопідприємства. Головні вимоги до учасників – лад у паперах, справна робота транспорту та високий рівень кваліфікації водіїв.
– Ретельно перевіряли все – від дотримання перевізником законодавства до технічного стану автобусів та маршруток. А ще – кваліфікацію персоналу та пожежну безпеку. Обов’язково звертали увагу на те, чи проходить кожен водій медогляд перед виїздом, – розповів голова правління ГО «Безпека транспортних систем» Тимур Швець.
З повним переліком переможців конкурсу можна ознайомитися тут.

Попередня стаття: