У Дніпрі з’явиться унікальна бібліотека української діаспори

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі з’явиться унікальна бібліотека української діаспори отключены

У Дніпрі створять єдину в Україні бібліотеку української діаспори з книжковим фондом майже 10 тисяч видань воєнних і повоєнних років минулого століття. Цей проект став можливим завдяки домовленостям, які міський голова Борис Філатов уклав під час свого відрядження до США навесні минулого року.

– Щоб втілити цей проект, нам довелося завоювати неабияку довіру. Коли я був у Сполучених Штатах Америки, я мав домовленість з Українською православною церквою США та з українською діаспорою – насамперед міста Рочестер. Ішлося про те, що бібліотечні фонди української діаспори, а також певні книги з бібліотеки Саут-Баунд-Брука будуть передані у комунальну власність територіальної громади Дніпра і у нас тут буде сформовано Бібліотеку української діаспори. Книги надзвичайно цінні, – зазначив Борис Філатов.
За інформацією очільника міста, книжковий вантаж уже готовий до відправки в Україну. Його доправлятимуть кораблем. Унікальну Бібліотеку української діаспори розташують на першому поверсі Центральної міської бібліотеки Дніпра.

Поделиться: